Gadefoto ikke tilgængeligt

Svarretoft 2, 6430 Nordborg

Se boligen i Google Maps

Svarretoft 2, Oksbøl, 6430 Nordborg

6430 Nordborg

Bolig144
Vær.3
Grund873
PrisVurd. 393.000 kr.

Boligen på kort

Svarretoft 2, Oksbøl, 6430 Nordborg

Henter skoledistrikt...

Om boligen

Flot bolig beliggende på Svarretoft 2, Oksbøl, 6430 Nordborg i Nordborg. Ejendommen byder på 144 m² fordelt på 3 værelser.

Offentlig Ejendomsvurdering

Officiel data

Kilde: Vurderingsstyrelsen via Datafordeler

Seneste vurdering (2020)Nyt vurderingssystem
Ejendomsværdi

393.000 kr.

450 kr./m²

Grundværdi

65.000 kr.

Vurderingshistorik

ÅrEjendomsværdiGrundværdi
2020393.000 kr.65.000 kr.
2020610.000 kr.136.100 kr.
2019610.000 kr.136.100 kr.
2018610.000 kr.136.100 kr.
2017610.000 kr.136.100 kr.
2016610.000 kr.136.100 kr.
2015610.000 kr.136.100 kr.
2014620.000 kr.138.600 kr.

Solens bane

Svarretoft 2, Oksbøl, 6430 Nordborg

ØstSydVest5:007:009:0011:0013:0015:0017:0019:00
🌅
Solopgang
03.02
☀️
Højest punkt
11.19
🌇
Solnedgang
19.36
🌙
Dagslys
17 timer

Beregnet baseret på boligens koordinater (55.0341, 9.7534)

Specifikationer

Type
Villa
Byggeår
1961
Bolig
144