Gadefoto ikke tilgængeligt

Snævringen 11, 5700 Svendborg

Se boligen i Google Maps

Snævringen 11, Thurø, 5700 Svendborg

5700 Svendborg

Bolig148
Vær.5
Grund573
Pris5.775.000 kr.
Til Salg

5.775.000 kr.

Ejerudgift: Est. 5.335 kr./md

Sydfynske Boliger

kontakt@boligblikket.dk

Se hos mægler

Boligen på kort

Snævringen 11, Thurø, 5700 Svendborg

Henter skoledistrikt...

Om boligen

Flot bolig beliggende på Snævringen 11, Thurø, 5700 Svendborg i Svendborg. Ejendommen byder på 148 m² fordelt på 5 værelser.

Offentlig Ejendomsvurdering

Officiel data

Kilde: Vurderingsstyrelsen via Datafordeler

Seneste vurdering (2020)Nyt vurderingssystem
Ejendomsværdi

3.474.000 kr.

6.063 kr./m²

Grundværdi

897.000 kr.

Vurderingshistorik

ÅrEjendomsværdiGrundværdi
20203.474.000 kr.897.000 kr.
20202.500.000 kr.626.600 kr.
20192.500.000 kr.626.600 kr.
20182.500.000 kr.626.600 kr.
20172.500.000 kr.626.600 kr.
20162.500.000 kr.626.600 kr.
20152.500.000 kr.626.600 kr.
20142.500.000 kr.626.600 kr.

Solens bane

Snævringen 11, Thurø, 5700 Svendborg

ØstSydVest5:007:009:0011:0013:0015:0017:0019:00
🌅
Solopgang
02.58
☀️
Højest punkt
11.15
🌇
Solnedgang
19.32
🌙
Dagslys
17 timer

Beregnet baseret på boligens koordinater (55.0495, 10.6678)

Specifikationer

Type
Villa
Byggeår
2004
Bolig
148

Chat med Huset

AI-drevet BBR indsigt