Gadefoto ikke tilgængeligt

Nørregade 31, 6740 Bramming

Se boligen i Google Maps

Nørregade 31, 6740 Bramming

6740 Bramming

Bolig77
Vær.3
Grund172
PrisVurd. 794.000 kr.

Boligen på kort

Nørregade 31, 6740 Bramming

Henter skoledistrikt...

Om boligen

Flot bolig beliggende på Nørregade 31, 6740 Bramming i Bramming. Ejendommen byder på 77 m² fordelt på 3 værelser.

Offentlig Ejendomsvurdering

Officiel data

Kilde: Vurderingsstyrelsen via Datafordeler

Seneste vurdering (2022)Nyt vurderingssystem
Ejendomsværdi

794.000 kr.

4.616 kr./m²

Grundværdi

357.000 kr.

Vurderingshistorik

ÅrEjendomsværdiGrundværdi
2022794.000 kr.357.000 kr.
2020685.000 kr.271.000 kr.
2020380.000 kr.207.500 kr.
2019380.000 kr.207.500 kr.
2018380.000 kr.207.500 kr.
2017380.000 kr.207.500 kr.
2016380.000 kr.207.500 kr.
2015380.000 kr.207.500 kr.

Solens bane

Nørregade 31, 6740 Bramming

ØstSydVest5:007:009:0011:0013:0015:0017:0019:00
🌅
Solopgang
03.02
☀️
Højest punkt
11.23
🌇
Solnedgang
19.44
🌙
Dagslys
17 timer

Beregnet baseret på boligens koordinater (55.4670, 8.6973)

Specifikationer

Type
Villa
Byggeår
1880
Bolig
77