Gadefoto ikke tilgængeligt

Stationsvej 2A, 9440 Aabybro

Se boligen i Google Maps

Stationsvej 2A, Biersted, 9440 Aabybro

9440 Aabybro

Bolig86
Vær.3
Grund373
PrisVurd. 671.000 kr.

Boligen på kort

Stationsvej 2A, Biersted, 9440 Aabybro

Henter skoledistrikt...

Om boligen

Flot bolig beliggende på Stationsvej 2A, Biersted, 9440 Aabybro i Aabybro. Ejendommen byder på 86 m² fordelt på 3 værelser.

Offentlig Ejendomsvurdering

Officiel data

Kilde: Vurderingsstyrelsen via Datafordeler

Seneste vurdering (2020)Nyt vurderingssystem
Ejendomsværdi

671.000 kr.

1.799 kr./m²

Grundværdi

154.000 kr.

Vurderingshistorik

ÅrEjendomsværdiGrundværdi
2020671.000 kr.154.000 kr.
2020630.000 kr.123.300 kr.
2019630.000 kr.123.300 kr.
2018630.000 kr.123.300 kr.
2017630.000 kr.123.300 kr.
2016630.000 kr.123.300 kr.
2015630.000 kr.123.300 kr.
2014640.000 kr.125.800 kr.

Solens bane

Stationsvej 2A, Biersted, 9440 Aabybro

ØstSydVest5:007:009:0011:0013:0015:0017:0019:00
🌅
Solopgang
02.48
☀️
Højest punkt
11.18
🌇
Solnedgang
19.48
🌙
Dagslys
17 timer

Beregnet baseret på boligens koordinater (57.1437, 9.8068)

Specifikationer

Type
Villa
Byggeår
1981
Bolig
86